روغن موتور برانک

شرکت تامین روانکار ستاره پارس یکی از پویاترین واحدهای بخش خصوصیست که هدف خود را، حصول به خودکفایی صنعتی، رفع نیازهای کشور و برداشتن گامی موثر جهت رشد کمی و کیفی تولیدات داخلی، امکان حضور در بازارهای خارج از کشور، رقابت با محصولات مشابه خارجی و همچنین ارائه خدمات به صنایع ایرانی و بهره برداری از فناوری نوین می داند . محصولات تولیدی شرکت تامین روانکار ستاره پارس مطابق با استانداردهای بین المللی و مورد تایید کارخانه های داخلی می باشد. شرکت تامین روانکار ستاره پارس با نام تجار ی برانک (BERANK) در حوزه محصولات خودرویی هدف خود را جلب رضایت مشتریان می داند و این امر با کمک کارکنان ورزیده و متخصص، بهره برداری از ماشین آلات پیشرفته، دانش فنی، به روز بودن اطلاعات و نهایتا شیوه های دقیق کنترل کیفی میسر می گردد. شرکت تامین روانکار ستاره پارس محصولی با کیفیت را با بالاترین فناوری روز به شما از طریق نام های تجاری قابل اعتماد ارائه می دهد. تلاش کارکنان مجموعه ارائه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و به روز ترین خدمات و در عین حال جلوگیری از وارد آمدن آسیب به محیط زیستی است که همگان وام دار آن هستیم و میراث ما برای نسل های آینده خواهد بود .


چشم‌انداز ما

بزرگترین تولید کننده محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنایع خودرو در منطقه خاورمیانه با بیشترین سهم بازار و میزان فروش تا سال 1408

ماموریت ما

شرکت ماموریت خود را خلق و تولید محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنایع خودرویی منطبق با استانداردهای جهانی با بهره گیری بهینه از فناوری روز جهان می‌داند. کسب رضایت مشتریان و حفظ و ارتقاء خوشنامی سازمان از اولویت‌های مهم ماست همچنین مزیت رقابتی ما قیمت مناسب، انعطاف‌پذیری (ساختار، فرآیند، محصول) سرآمدی نیروی انسانی و شهرت نام تجاری خواهد بود . مشتریان ما صنایع خودروسازی و خانواده‌ها در داخل و خارج کشور می باشند .مسئولیت ما در قبال جامعه تلاش برای ایجاد توسعه پایدار، بهبود سطح اشتغال و وجهه عمومی و احترام به محیط زیست می‌باشد . کارکنان حر فه‌ای، چند تخصصی و مدیران با دانش مدیریتی بالا سرمایه ما بوده و در سایه توسعه و توانمندی کارکنان تلاش می‌نماییم تا با افزایش سطح کارایی و اثر بخشی سازمان و با ایجاد ارتباطی بلند مدت، رضایت تمامی ذینفعان را به طور کامل جلب نموده و شرکت بی وقفه مسیر تعالی را بپیماید.
ENJOY DRIVING, USED BERANK OIL
www.berankoil.fi
ENJOY DRIVING, USED BERANK OIL
www.berankoil.fi